Фахівець зі зв'язку, РЕБ та розвідки пояснив, коли варто боротися з дронами за допомогою літаків .


Фахівець із зв'язку, радіоелектронної боротьби та розвідки Сергій Бескрестнов зазначив, що винищувачі F-16 можуть бути успішно використані для полювання за дронами, якщо вони пролітають у формації "журавлиного клину" - три групи по сім дронів у кожній. Він також зазначив, що їх рідко використовують у таких ситуаціях.
За словами Бескрестнова, винищувачі ідеально підходять для полювання за дронами у формації "журавлиного клину". В цьому випадку вони можуть активуватися та знищити всі дрони одночасно. Однак, стріляти з винищувачів зверху вниз не завжди є безпечним, тому полювання з гелікоптерів, особливо з використанням кулеметів, є більш ефективним на відкритих майданчиках.
Бескрестнов також зауважив, що використання винищувачів або гелікоптерів для знищення одного-двох дронів може не бути оптимальним з фінансової точки зору, особливо якщо потрібно знищити багато дронів. Нещодавно росіяни активно використовують багато дронів для виснаження систем протиповітряної оборони в Києві, що може свідчити про можливу ракетну атаку на столицю.
Також Сергій Бескрестнов повідомив, що росіяни з початку серпня почали використовувати дешеві безпілотники "Гербер". Ці дрони не мають зброї і виключно призначені для заплутування систем протиповітряної оборони.
Читайте також
- Травневе тепло без опадів: мешканцям Київщини розповіли про погоду у другій половині тижня
- Суддя Марина Барсук розповіла про оновлення комунікації між судами та медіа
- Як українські біженці впливають на економіку Чехії: думка міністра
- Речник ДПСУ попередив, що напрямок кордону з Білоруссю залишається загрозливим
- У Каліфорнії може статися катастрофічний землетрус
- Де у Європі найвищий рівень освіти: статистика