Останній звіт Пентагону розкриває сотні нових спостережень НЛО.


Пентагон публікує звіт про НЛО
Новий звіт, що опублікував Пентагон, містить сотні свідчень про непояснені повітряні явища, але не містить доказів про їх позаземне походження. Також звіт описує випадки, коли НЛО помилково ідентифікували як повітряні кулі, птахи або супутники. Один інцидент, який видно важко пояснити, - близьке зіткнення літака з незрозумілим об'єктом біля узбережжя Нью-Йорка. Цей звіт був оприлюднений через заклики до більшої прозорості з боку законодавців Палати представників щодо невстановлених аномальних явищ.
Федеральні зусилля вивчення та виявлення аномальних явищ націлені на забезпечення безпеки національної безпеки та повітряного транспорту, а не на наукові проблеми. Представники Пентагону, які вивчають аномальні явища через All-Domain Anomaly Resolution Office (AARO), стверджують, що немає підтвердження позаземного походження жодного з інцидентів.
Звіт охопив 757 випадків, про які повідомили з 1 травня 2023 року по 1 червня 2024 року. З них багато інцидентів вдалося пояснити, наприклад, повітряні кулі, птахи, літаки, дрони або супутники. Також звіт стверджує, що система супутників Starlink Маска є одним із найпоширеніших джерел сплутування ланцюжків супутників з НЛО. Автори зазначають, що деякі випадки залишаються нерозкритими через недостатню кількість інформації.
До слова, українські військові зафільмували НЛО над зоною бойових дій, але точного визначення цьому об'єкту не знайшли.
Нагадаємо, що Міністерство оборони США запустило веб-сайт, на якому публікують розсекречені фото та відео аномальних явищ.
Читайте також
- The Economist проаналізував, скільки «шахедів» за ніч у майбутньому може випускати РФ
- В Україні хмарно з проясненнями: прогноз погоди на 26 травня
- США хочуть депортувати афганців: ветерани та правозахисники обурені
- Стало відомо, які міста України є лідерами за витратами на оборону
- Духовний радник Трампа засудив атаки Росії по Україні
- Українські біженці знову отримають допомогу з працевлаштування у Латвії