Українцям пояснили, як переказати гроші з-за кордону: найпопулярніші платіжні системи.


Українцям пояснили про способи переказу грошей з-за кордону
Після того, як багато українців перебралися за кордон, з'явилася потреба надсилати гроші між Україною та іншими країнами. Існує кілька способів грошових переказів, які мають різні умови, такі як ліміти на суму, перевірки та комісії. Зазвичай ці перекази здійснюються через банки або платіжні системи. Але також є альтернативні варіанти, не пов'язані з банківськими послугами.
В Україні поширені P2P перекази - перерахування грошей з однієї банківської картки на іншу. У Європі використовується система C2C ("з рахунку на рахунок"), яка автоматично конвертує гроші у валюту країни отримувача.
Головна відмінність у тому, що при C2C переказах відбувається автоматична конвертація у валюту країни отримувача. Наприклад, якщо надсилаєте польські злоті або євро в Україну, вони автоматично конвертуються у гривні.
Рекомендується надсилати євро з Європи в Україну на єврову картку, щоб уникнути подвійної конвертації та втрати грошей на курсі. Це дозволяє уникнути комісій за конвертацію українського банку. Долари найзручніше переказувати через систему SWIFT на рахунок IBAN фізичної особи.
Також можна надсилати гроші через системи Visa та MasterCard, з якими працюють більшість банків, але кожен банк має свої правила та обмеження на такі перекази.
Читайте також
- Небезпека на нашій тарілці: це дієтичне м'ясо пов'язане із ризиком захворювання на рак
- Катастрофа в Нафтогазі: газу та грошей немає, а топ-менеджери жирують за рахунок українців
- "Який мир?": посол висловилася про терор Путіна і безсилля Заходу
- "Я знаю Путіна": кандидат у президенти Польщі Тшасковський висловився про вступ України до НАТО
- БігМак – більше не бюджетно: як зросли ціни в McDonald's в Україні
- У Польщі посварилися через Україну: про що сперечалися Навроцький та Тшасковский